Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

...У наших руках — найбільша з цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить спою статую з безформного шматка мармуру: десь в глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого.

В. О. Сухомлинський

тисни тут Ä Ми на Facebook

Згідно з українським дослідженням, кожна 12-та дитина отримувала прохання надіслати свої оголені фото. 1 із 3 повідомлень про сексуальне насильство над дітьми онлайн стосується дівчат 11-13 років, за даними Internet Watch Foundation. До Міжнародного жіночого дня #stop_sexтинг нагадало про основні загрози для дівчат в інтернеті та що робити, якщо дитина натрапила на злочинців.

7 березня 2023 о 11:10 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Міністерство освіти і науки планує удосконалити програмне забезпечення для проведення цифрових іспитів у сфері вищої освіти, зокрема, для вступу до бакалаврату і магістратури.

6 березня 2023 о 11:12 | Савіцька О. В. | немає коментарів

В Україні запустили тижневі психологічні спринти «Не дрібниці без лонгрідів» для підлітків у Telegram.

6 березня 2023 о 11:10 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти онлайн демоверсію предметного тесту НМТ з математики.

5 березня 2023 о 11:14 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Шкільних педагогів запрошують до участі в загальнонаціональному проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті».

3 березня 2023 о 11:16 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Українським дітям пропонують до перегляду мультсеріал «Пес Патрон» про хороброго супергероя українсько-російської війни.

3 березня 2023 о 11:15 | Савіцька О. В. | немає коментарів

НМТ буде проведений з предметів основного блоку – української мови та математики, а також з одного з предметів за вибором вступника.

1 березня 2023 о 11:19 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти демоверсію предметного блоку з української мови національного мультипредметного тесту онлайн.

28 лютого 2023 о 10:17 | Савіцька О. В. | немає коментарів

За відповідне рішення проголосувала більшість народних депутатів під час засідання парламенту 23 лютого.

23 лютого 2023 о 11:22 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Випускники 11 класів звільнені від складання державної підсумкової атестації у 2023 році.

23 лютого 2023 о 11:21 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Електронна збірка містить зображення діячів культури, освіти та науки, громадсько-політичних та військових діячів.

12 лютого 2023 о 14:31 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Цей Новий рік ми відзначатимемо по-іншому, на відміну від попередніх: без святкових салютів та гучного сміху, головні ялинки міст нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими. Для підтримки духу ми відзначатимемо свято вдомау за сімейним столом і віритимемо, що наступного року нас збере єдність, а не горе.

Інформуємо про те, що Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям».

14 грудня 2022 о 11:07 | Савіцька О. В. | немає коментарів

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені статтею 43 Конституції України (право на працю).

2 вересня 2022 о 11:05 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Ось і настало 1 вересня – свято всіх школярів, першокласників, випускників та вчителів. Сьогодні День знань, з якого традиційно розпочинається новий навчальний рік в українських школах.
На жаль, цього року свято затьмарене жорстокими військовими подіями, через які далеко не всі діти та вчителі зможуть зустрітися у стінах рідних шкіл. Багато хто розпочне 2022 навчальний рік у режимі онлайн.

1 вересня 2022 о 11:01 | Савіцька О. В. | немає коментарів

Глава країни-агресора Володимир Путін 24 лютого оголосив, що починає спецоперацію в Україні і вводить російські війська. Після цього на низку українських міст було скоєно ракетні удари, атаковано військові об’єкти Збройних сил України.

Верховна Рада зранку 24 лютого затвердила указ Президента Володимира Зеленського щодо запровадження воєнного стану на всій території України.

25 лютого 2022 о 10:52 | Савіцька О. В. | немає коментарів

01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яка проходитиме на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти та триватиме до 22 січня.

Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Забезпечити інклюзивний освітній простір – одне із завдань розвитку якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора».

29 грудня 2021 о 10:43 | Савіцька О. В. | немає коментарів